Zum Inhalt springen

Pracownik
Produkcji m/k/r

Standort:  Wrocław
Kategorie: gewerblich-technischer Bereich

Od kandydatów oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • dyspozycyjności
  • sprawności fizycznej
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym i IV brygadowym
  • sumienności, spostrzegawczości, zdolności szybkiego uczenia się
  • punktualności i dobrej organizacji pracy

Opis stanowiska

  • praca na całej linii produkcyjnej
  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • wykonywanie innych poleceń przełożonych w zakresie kwalifikacji

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o prace

  • darmowy dojazd

  • wynagrodzenie adekwatne do rezultatów pracy

  • atmosferę firmy rodzinnej

  • pracę w młodym zespole

  • upominki jubileuszowe za staż pracy

  • świąteczne bony pieniężne

  • wyprawkę na okoliczność urodzenia dziecka

  • upominki z okazji zawarcia związku małżeńskiego

Ihre Ansprechpartnerin
Frau Anna Kamińska