Przejdź do treści

Technolog m/k/r

Lokalizacja:  Grudziądz
Sektor: Administracja

Główne zadania

  • Optymalizacja procesu produkcyjnego oraz kosztów chemizacji procesu/produkcji,

  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań z obszaru technologii produkcji papieru,

  • Prowadzenie projektów z obszaru technologii,

  • Zarządzanie gospodarką materiałową z obszaru chemizacji procesu.

Nasza firma oferuje

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę,

  • Rodzinną atmosferę, bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,

  • Dofinansowanie aktywności sportowej (karta wędkarska, basen, siłownia),

  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci pracownika oraz tzw. wczasy pod gruszą,

  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru,

  • Firmowe oraz działowe imprezy integracyjne,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia specjalistyczne, studia kierunkowe).

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. chemia, papiernictwo),

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie o zbliżonym profilu produkcji lub doświadczenie w pracy w obszarze Laboratorium w firmie Schumacher Packaging,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,

  • Prawo jazdy kat.B.

Kontakt
Julia Szwankowska