Przejdź do treści

Specjalista ds.
sklepu internetowego m/k/r

Lokalizacja:  Wrocław
Sektor: Administracja

Główne zadania

  • Rozwój i obsługa sklepu internetowego w ścisłej współpracy z niemiecką centralą firmy

  • Opieka nad katalogiem produktowym

  • Tworzenie i weryfikacja tytułów, opisów produktów itp. w tym tłumaczenia z języka angielskiego lub niemieckiego na polski

  • Wprowadzanie, monitorowanie cen

  • Przeprowadzanie akcji promocyjnych

  • Dbałość o atrakcyjność i aktualność oferty na platformie sprzedażowej

  • Monitorowanie realizacji celów i raportowanie wyników

Nasza firma oferuje

  • Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę

  • Możliwość udziału w projekcie e-commerce od podstaw, wsparcie zespołu sprzedażowego, niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy)

  • Atmosferę firmy rodzinnej

  • Szkolenia specjalistyczne i kursy językowe

  • Karta Multisport, bilety do kina

  • Upominki jubileuszowe i okazjonalne

  • Świąteczne bony pieniężne, paczki dla dzieci

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

Profil kandydata

  • Doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub/ i angielskiego (warunek konieczny)
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu e-commerce, technik i narzędzi marketingu internetowego
  • Analityczne podejście do powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy, terminowość

Kontakt
Anna Kaminska